logo

ELS SEGÜENTS ENLLAÇOS US DIRIGIRAN A LES WEBS DE GRUPS DE TEATRE AMATEURS DE CATALUNYA

BARCELONA

 

GIRONA LLEIDA TARRAGONA

AGRUPACIÓ TEATRAL AVIANESA ATA (AVIÀ-BERGUEDÀ)

AGRUPACIÓ CULTURAL MOSSÈN CINTO VERDAGUER (VILADECANS-BAIX LLOBREGAT)

ASSOCIACIÓ CULTURAL RECREATIVA DE FALS (BAGES)

BELL-LLOC DEL CENTRE PARROQUIAL (ST. PERE DE RIBES)

COMPANYIA8 (TERRASSA)

COMPAÑÍA DESÓRDENES (BARCELONA)

LA COQUERA TEATRO (BARCELONA)

COMPANYIA TEATRE ROCAGUINARDA (BARCELONA)

GRUP DE TEATRE AMATEUR CASUAL COMPANY (BARCELONA)

GRUP DE TEATRE DIONISOS/AMATERASU/SAFO (BARCELONA)

GRUP DE TEATRE GESPA (BARCELONA)

GRUP DE TEATRE DEL CENTRE CATÒLIC DE SANTS (BARCELONA)

SOCIETAT CORAL L'ESPIGA DE LES CORTS (BARCELONA)

ELS PIRATES TEATRE (BARCELONA)

EL ROSSEGALL (VILANOVA I LA GELTRÚ)

TRÀFEC TEATRE (BERGA)

TRES O VINT (TEIÀ)

QUATRE PER QUATRE (GRANOLLERS)

ATREZZO GRUP DE TEATRE (VILAFRANCA DEL PENEDÈS)

GRUP TÀNDEM (STA. PERPÈTUA DE MOGODA)

GAT Grup d’Aficionats al Teatre del Masnou

Centre Cultural i Recreatiu de Pineda de Mar

L'APLEC (CANOVELLES)

FOMENT CULTURAL DE SÚRIA

CUL-I-SEU Sant Vicenç de Castellet - Bages

Companyia de Teatre de la Passió d'Esparreguera

Filagarsa del Foment (Molins de Rei)

Grup de Teatre Teatrandreu (St. Andreu de la Barca)

Paranoia Teatre (Castelldefels)

Casal Corpus Grup de Teatre (Barcelona)

Casal Familiar Recreatiu - Els Carlins (Manresa)

Dramàtica del Círcol Catòlic (Badalona)

Grup de Teatre El Tramvia (Mataró)

Jaj Teatre (Gavà)

Grup Teatral La Igualtat-Grup Juvenil La Igualtat (Gavà)

Grup L'Eramprunyà (Gavà)

Univers Elenc Teatre Gavà)

Círcol Catòlic (Vilanova i La Geltrú)

Tona'78 - Talia (Tona-Osona)

JUST TEATRE (St. Just Desvern)

Foment de Piera

Grup Artistic Carles Xena (Arenys de Mar)

GRUP ESCÈNIC NAVÀS (Navàs-el Bages)

Secció de Teatre de la U.E.C. d' Olesa

GRUP TEATRAL EGARENC (TERRASSA)

Casal Sant Pere - Pam Teatre (TERRASSA)

Sotacabina Teatre dels Lluïsos de Gràcia (Barcelona)

Grup Teatral Antifaz (Barcelona)

Centre Parroquial Sant Vicenç (Sabadell)

L'Escotilló Grup de Teatre (Vilanova i La Geltrú)

Margarida Xirgu, Grup teatral (L'Hospitalet de Teatre)

Pentagrama Associació Cultural (Valldoreix)

Col·lectiu de Teatre Epma (Mataró)

7 + 2, Grup Teatral (St. Salvador de Guardiola, Bages)

Casinet de la Font d'en Fargues, Grup de Teatre (Barcelona)

El traspunt, grup d'esplai (Cardona)

Cloteatre, del Orfeó Martinenc (Barcelona)

 

AGRUPACIÓ TEATRAL BENET ESCRIBA ST. FELIU DE GUÍXOLS)

EL GUIRIGALL (GIRONA)

INESTABLE CERETANA DE TEATRE (PUIGCERDÀ)

GRUP DE TEATRE L'ACUDIT (ALFARRÀS)

BAT GRUP DE TEATRE (TÀRREGA)

BRAVIUM (REUS)

GRUP DE TEATRE ELS XUTS (MONT-ROIG)

AU VA! TEATRE (TARRAGONA)

TECLASMIT TEATRE (TARRAGONA)

COLLA DE TEATRE DISBAUXA (VANDELLÒS-BAIX CAMP)

LLOP'S TEATRE(REUS)

EMFAPATIR (CONSTANTÍ)

GRUP TEATRE CAMÀNDULES (LA CANONJA)

TEATRE 8 (TARRAGONA)

La K-mama (CALAFELL)

GRUP TEATRE DE MÓRA L'EBRE

El molí, grup de teatre amateur (Santa Margarida i Els Monjos - Alt Penedès)